o firmie ::  produkty ::  cennik ::  kontakt ::  dojazd ::  główna Język Polski  Język Niemiecki  Język Angielski

Szanowni państwo!


     Prezentując na naszej stronie obszerną gamę produktów pragniemy zainteresować państwa szerokim asortymentem wypracowanym i udoskonalonym na bazie ponad dziesięcioletniego doświadczenia.

     Firma której wyroby prezentujemy istnieje od 1991 roku aktualnie możemy zaproponować szeroki asortyment figur dekoracyjnych liczących aż 700 ciekawych i godnych zainteresowania wzorów, które wchodzą w skład takich kategorii jak: "Krasnale", "Zwierzęta", "Postacie Ludzkie", "Indianie", "Figury Egipskie". Ponadto posiadamy także w naszym asortymencie figury sakralne, które mogą być ozdobą ołtarzy w kościołach, przy drogach, a także ozdobą domów.

     Dzięki długoletniemu istnieniu firmy posiadamy doświadczenie i grupę wykwalifikowanych pracowników, szeroko rozwinięte zaplecze techniczne jak również własny transport co pozwala nam zrealizować każde zamówienie w krótkim czasie, a przy tym bardzo profesjonalnie.

     Produkty nasze są wytwarzane z wysoko gatunkowych żywic poliestrowych, a jakość naszych wyrobów jest kontrolowana na różnych etapach produkcji co powoduje, że nie odbiegają jakością od wyrobów produkowanych przez czołowe firmy znane na naszym rynku.

     Jako poważna firma dbająca o swojego klienta jesteśmy rzetelni, a państwo możecie przekonać się o jakości wyrobów realizując u nas swoje zamówienie.

     Jeżeli rozbudziliśmy Państwa zainteresowanie naszą firmą oraz chęć skorzystania z usług to z miłą chęcią udzielimy Państwu dalszych informacji i odpowiemy na każde pytanie.

     Mamy nadzieję, iż wkrótce będziemy mogli powitać Państwa w naszej Firmie.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY   
Przykładowe produktyCopyright © 2004 Bobas & Max - Wszelkie prawa zastrzeżone